top of page

Zespół

_DSC5477_edited.jpg

Mec. Paweł Polak ( TR-1443 )

Radca Prawny / Wspólnik

Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studia prawnicze ukończyłem w 2015r., broniąc pracę magisterską pt. „ Status prawny małżonków w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością” pod kierunkiem Sędziego Sądu Najwyższego prof. dr hab. Zbigniewa Kwaśniewskiego.


W czasie studiów, jaki i po ich zakończeniu brałem udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych  oraz uczestniczyłem w praktykach zawodowych w kancelariach Radców Prawnych w Toruniu, dzięki czemu poszerzyłem swoją wiedzę na gruncie wielu gałęzi prawa.

W trakcie odbywania aplikacji radcowskiej, prócz regularnego uczestniczenia w praktykach zawodowych, pracowałem także w Klubie Sportowym Toruń Hokejowa Spółka Akcyjna jako Specjalista ds. prawno-organizacyjnych, gdzie głównie zajmowałem się prawem cywilnym, gospodarczym, sportowym oraz prawem cudzoziemców.

Od roku 2020 jestem współzałożycielem oraz członkiem Stowarzyszenia Polska Hokej e-Liga, w którym odpowiadam za całokształt kwestii prawnych. 

W zakresie moich zainteresowań znajduje się również prawo karne, z którym - ze względu na fakt, iż moja mama od prawie 30 lat wykonuje zawód sędziego w wydziale karnym - mam do czynienia od samego urodzenia. 

Mec. Magdalena Wrzosek ( TR-1459 )

Radca Prawny / Wspólnik

Studia prawnicze ukończyłam na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
w Toruniu. Pracę magisterską pt. „Odstąpienie od wymierzenia kary” obroniłam z wynikiem bardzo dobrym pod kierunkiem nieżyjącego już wybitnego karnisty i wspaniałego człowieka prof. dr. hab. Andrzeja Marka.

Jestem również absolwentką studiów podyplomowych w zakresie pośrednictwa w obrocie i zarządzania nieruchomościami na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po studiach odbyłam roczne praktyki w Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Bydgoszczy, które zakończyłam pozytywnym wynikiem egzaminu zdobywając licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami o nr 11236.

Od 2011 r. pracuję w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu.

W zakresie moich zainteresowań znajduje się głównie prawo cywilne, rodzinne, nieletnich, gospodarcze i administracyjne.

Prywatnie od 2017 r. jestem szczęśliwą mamą.

_DSC5499-3.jpg
zespół: Nasz zespół
bottom of page